Дата проведення:  січень 2017 року

 

Львів завжди вирізнявся прихильністю до традиційної української культури, саме тому святкування Різдва огорнене тут особливим шармом. Львів’яни дбайливо бережуть старовинні звичаї та полюбляють нові, стилізовані під архаїчні, веселощі.

Фестиваль відроджує традицію виготовлення великих (1,5 – 2 м) Різдвяних звізд, які є головним символом Різдва. Також вже традиційним для львівського Різдва є фестиваль «Велика коляда». Акцент цьогорічного фестивалю робиться на гуцульський Різдвяних обрядах.

 

Щорічний Різдвяний Ярмарок – епіцентр святкувань із безліччю цікавих заходів та подій: співи, веселощі, солодощі та гаряче вино, мед, вареники, сувеніри та подарунки, колядки та забави, тепла святкова атмосфера. Для львів’ян та гостей міста свої твори репрезентуватимуть майстри писанкарства, лозоплетіння, вишивки, гончарства, різьбярства, національного одягу, художніх виробів зі шкіри, бісеру, ковальської  справи. Чудовий  новорічний  настрій подаватимуть з гарних дерев’яних будиночків, що стали в Європі, а тепер і у Львові, символом Різдва.

 

rizdvo