Першим на шляху буде Олеський замок – неприступна фортеця серед парку на горі, яка береже пам’ять про імена таких видатних людей як Богдан Хмельницький, Ян ІІІ Собєський, рід Живуських. В лабіринтах кімнат замку побачимо картини українських та європейських художників, скульптури «українського Мікеланджело» Пінзеля, різьблені дерев’яні меблі.

 

Найгарніший палацово-парковий комплекс України, побудований в найкращих французьких та італійських традиціях, «український Версаль» – для відпочинку та достойного дозвілля коронного гетьмана був споруджений Підгорецький замок. Тут бували європейські монархи: польські королі Владислав IV і Ян ІІІ Собеський, австрійський цісар Франц-Йосиф, німецький кайзер Вільгельм.

 

Фортеця, королівська резиденція, панська садиба, тюрма, чи навчальний заклад? Сьогодні Золочівський замок – це музей-заповідник, ренесансний оборонний комплекс із в’їзною вежею, великим житловим та Китайським палацом – унікальною пам’яткою архітектури, таких в Європі налічується тільки три (Петергоф, Сан-Сусі та Золочів).

 

Ну і звичайно в кожному замку ми познайомимося з багатою історією, романтичними легендами, загадковими розповідями про скарби, інтриги правителів, та містичних привидів…

 

Тривалість: орієнтовно 8 год  Вартісь туру – 250 грн./ос.* У вартість входить: – екскурсійне обслуговування – автобусне обслуговування У вартість не входить:  – вхідні квитки (ор. 60 грн/ос.) – харчування  * за умови формування групи від 10 осіб.