Львів значно більший ніж лише пам’ятки розташовані навколо площі Ринок. У нашому комфортабельному автобусі є нагода оглянути такі шедеври минулого як Греко-католицька Митрополія Св. Юра. Це одна з найяскравіших пам’яток національного бароко збудована Бернардом Меретином на одному з найвищих пагорбів міста. (зупинка з виходом).

 

Личаківський цвинтар один з найгарніших  некрополів Східної Європи. Це сад де час та вічність застигли в тисячах неймовірних скульптур. Однак, хто сказав, що кладовище це винятково сумне місце? З нами ви побачите його в оригінальний спосіб (зупинка з виходом).

 

Високий замок – це найвища  гора Львова. З його найвищої площадки відкривається чудова панорама на місто за будь якої погоди. Чудовий парк та залишки оборонного замку зроблять підйом цікавим (зупинка з виходом).
Оглядово ми побачимо приміщення колишнього парламенту Галичини а зараз Університету, величну Політехніку, Шляхетське казино, район Стрийського парку, престижні райони Львова та ще багато цікавих об’єктів.

 

За проханням замовника можна змінювати вихід з автобуса, наприклад: музей народної архітектури та побутуМузей Львівського Пивоваріння, Будинок Вчених та інші цікаві місця нашого міста.

Тривалість екскурсії: 3 години.

Вартість – 100 грн/ос.

У вартість входить:

– супровід гіда

– транспортне обслуговування

 У вартість не входить:

– вхідні квитки в екскурсійні об’єкти (Личаківське кладовище – 25 грн.)